cartes de visite

Ajurlu hırka kenarı

SAMSUNG

Basit ajur ile kenar yapımı birkaç sıra düz örgü ördükten sonra bir şiş üzerine atılıyor sonraki ilmek iki bir arada örülüyor, yani eksiltiliyor . Arka sırada geldiği örülüyor. Bu işlemde ister ayrı örülüp yelek yada hırkanın kenarına dikilir yada ilmek geçirilerek yapıla bilir. Kolay gelsin :)

Edge með einfaldri byggingu openwork prjóna nokkrar línur eftir að taka á moli eftir ördükten ofið með blöndu af tveimur lykkjur, þ.e. eksiltiliyor. Aftur í röð þar sem byggja. Í þessu ferli, aðskilið frá henni eða saumaði saumaður með brún örülüp Vest eða peysu í vita. Gangi þér vel :)

Perimetral con una construcción sencilla de calada tejer unas pocas filas después de ser tomada en un tumor después de ördükten tejidas por una combinación de los dos bucles, es decir, eksiltiliyor. En la fila de atrás, donde construir. En este proceso, separado de él o de punto cosido a través del borde del chaleco o chaqueta de punto örülüp en el saber. Buena suerte :)

Edge with a simple construction of openwork knitting a few rows after being taken on a lump after ördükten woven by a combination of the two loops, ie, eksiltiliyor. In the back row where build. In this process, separate from it or stitch sewn through the edge of örülüp vest or cardigan in the know. Good luck :)


2 Comments

  1. quisiera aprender a tejer con dos agujas por favor me enseña dios tebendiga gracias

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>