Tavşan Patik

Örgü Ağacı
Örgü Ağacı
8 Comments
Bebek GiysileriFotoğraf ile AnlatımPatik
3.1K
0
11


Tavşan patik
1- 4 nolu şiş ile 50 ilmek başladım. 6 diş haraşo ördüm.

2- Haraşo bittikten sonra 3 sıra mav düz örgü örülüyor, daha sonta bir sıra ters örgü ve sonra yine 3 sıra düz örgü. Yine beyaz yüne geçiliyor.

3- 8 sıra beyaz ördükten sonra ilmekleri 3e ayırın yani 18-14-18 şeklinde olucak. Ortadaki 14 ilmek sabit kalacak kenardaki 18 ilmekten her sırada bir ilmek alarak 10 ilmeğe düşürüyoruz. Yani toplam 34 ilmek kalıcak.

4- Bundan sonra üst tarafını istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz.

5- Kulaklarını tığ ile yapıp üzerine dikiyoruz :) Örgü Ağacı

kolay gelsin :) Örgü Ağacı

rabbit booties
1-4 No. 50 stitches and started to spit. 6 cloves haraşo army.

2 – After Haraşo mav plain weave knit 3 rows, purl one row, and then again three more sonta well as the plain weave. Again, the white wool takes over.

3-8 rows of white stitches 3e ördükten take the form of that is going to be 18-14-18. Ranked 14 stitches remain constant in the middle of each edge a loop stitch by 18 stitch düşürüyoruz 10. So you’ll stay a total of 34 stitches.

4 – After that, you can braid the upper side of the length you want.

5 – Sew on whether to crochet ears :) Örgü Ağacı

Good luck :) Örgü Ağacı

botines del conejo
4.1 N º 50 puntos y empezó a escupir. 6 dientes de haraşo ejército.

2 – Después de Haraşo mav ligamento tafetán tejer 3 filas, fila puntilla una parte, y, de nuevo tres Sonta más bien como el tejido llano. Una vez más, el blanco de lana se hace cargo.

3-8 hileras de puntadas blanco ördükten 3e tomar la forma de que va a ser 18-14-18. Clasificado con 14 puntos de sutura permanecen constantes en el medio de cada borde de una puntada de bucle de puntada 18 düşürüyoruz 10. Así que me quedaré un total de 34 puntos de sutura.

4 – Después de eso, usted puede trenzar el lado superior de la longitud que desee.

5 – Cosa de si a los oídos de ganchillo :) Örgü Ağacı

Buena suerte :) Örgü Ağacı

botinhas coelho
1-4 No. 50 pontos e começou a cuspir. 6 dentes de haraşo exército.

2 – Após Haraşo mav tafetá malha três linhas, linha purl um, e em seguida, novamente Sonta três mais bem como o tafetá. Novamente, a lã branca, assume.

3-8 fileiras de pontos brancos 3e ördükten assumir a forma de que vai ser 18-14-18. Classificados 14 pontos permanecem constantes no meio de cada borda de um ponto de loop de 18 düşürüyoruz ponto 10. Então, você vai ficar um total de 34 pontos.

4 – Depois disso, você pode trançar o lado superior do comprimento que você quer.

5 – Costure sobre se aos ouvidos de crochê :) Örgü Ağacı

boa sorte :) Örgü Ağacı

נעלי ארנב
1-4 מספר 50 תפרים והתחילו לירוק. 6 שיניים haraşo צבא.

2 – אחרי Haraşo MAV הרגילים 3 שורות לארוג לסרוג עין הפוכה, שורה אחת, ואז שוב יותר sonta 3 גם לארוג הרגיל. שוב, הצמר הלבן משתלט.

3-8 שורות של תפרים הלבנים 3e ördükten ללבוש צורה של שהולך להיות 18-14-18. 14 תפרים הצביעו יישארו קבועים במרכזו של כל קצה תפר לולאה על ידי התפר düşürüyoruz 18 10. אז אתה תישאר בסך הכל 34 תפרים.

4 – אחרי זה, אתה יכול לקלוע בצד העליון של האורך שאתה רוצה.

5 – לתפור בשאלות האם לאוזני סרוגה :) Örgü Ağacı

מזל טוב :) Örgü Ağacı

Kaninchen booties
1-4 Nr. 50 Stiche und begann zu spucken. 6 Nelken haraşo Armee.

2 – Nach Haraşo mav Leinwandbindung knit 3 Reihen, li eine Zeile, und dann wieder drei weitere Sonta sowie die Leinwandbindung. Wieder nimmt die weiße Wolle über.

3-8 Reihen von weißen Stichen 3e ördükten die Form, die wird 18-14-18 sein. Nr. 14 Stichen bleiben in der Mitte jeder Kante eine Kettelmasche Stich um 18 düşürüyoruz 10 konstant. So bleiben Sie insgesamt 34 Stiche.

4 – Danach können Sie flechten die Oberseite der gewünschten Länge.

5 – Nähen, ob zu häkeln Ohren :) Örgü Ağacı

Good luck :) Örgü Ağacı

chaussons lapin
4.1 No. 50 points et a commencé à cracher. 6 gousses d’haraşo armée.

2 – Après Haraşo mav armure unie, tricoter 3 rangs jersey envers une rangée, puis à nouveau trois autres Sonta ainsi que l’armure. Encore une fois, la laine blanche prend le relais.

3-8 rangées de points blancs ördükten 3e prennent la forme de ce qui se passe à 18-14-18. Classement des points 14 restent constants dans le milieu de chaque bord d’une maille bouclette par 18 mailles düşürüyoruz 10. Alors tu vas rester un total de 34 points.

4 – Après cela, vous pouvez tresser la partie supérieure de la longueur que vous souhaitez.

5 – Coudre sur l’opportunité d’oreilles crochet :) Örgü Ağacı

Bonne chance :) Örgü Ağacı

Facebook Comments

Website Comments

 1. Fulden
  Cevapla

  Merhaba,

  Yeni orgu ogreniyorum, bu patigi cok begendim fakat 18-14-18 olarak ayirdigimiz ilmekleri nasil azalttigimizi anlayamadim. Biraz daha aciklar misiniz?

  • Örgü Ağacı
   Cevapla

   tabıı :) 17 ilmek örüyorsunuz 18. ılmekle bır sonrakı ılmegı bereber örüyorsunuz yanı eskıltme ısı yapılıyor sonra örmeye devam edıp 18 den sonra 1 2 3 dıye sayarsak 14.ılmegı orerkende 2 ılmek alıyorsunuz. undan sonra gerı dönülür. yanı ılmekler sonuna kadar bıtırılmeden gerı donulur.yıne 14 ılmek orulur ama 14. ılmek ve 15. ılmek beraber orulur. boylece kenardakı 18 olan ılmakler gıttıkce azalır. sadece orta kısım orülerek anlattıgım sekılde 18 olan kısımlar 10 ılmek kalana kadar devam edılır :) ınsallah faydası olur :( yaparsanı olur yada olmaz bana ulasırsanız yardımcı olrum. halla örerken oraya geldıgınızde bana facebook dan ulasın ordan sıre sıra yardımcı olmaya calısırım :) kolay gelsn :)

 2. biricik
  Cevapla

  meraba ben örgüye yeni başlayanlardanım bu patik çok hoşuma gitti denemek istiyorum oyüzden size sormak istediğim bi iki sorum olacak
  ilk öncelikle patiğin tabanını ayrımı örüyoruz yoksa üst resimde görüldüğü şeklde dikiyormuyuz?
  birde ben 18+14+18 lik kısımda eksiltmeyi anlamadım daha doğrusu denedm ama içime sinmedi
  ben eksiltmede 14lük burun kısmına gelişlerde eksilttim her iki 18liktende yukarıda yoruma verdiğiniz cvbı okudum ama yeni olduğum için anlamadım hiçbşy yardımcı olurmusunuz bana bu konularda şimdiden teşekkür ederim iyi günler

  • Örgü Ağacı
   Cevapla

   evet taban ayrı örülüyor 18+14+18 benım yunumle duzgun dustu ama sızın ıcınıze oyle sınmedıyse yaptıgınız gıbı kalabılır takıldıgınız baska yer olursa yardımcı olmaya calısırım :) <3

   • biricik
    Cevapla

    cvp için teşekkür ederim tabanı kaç ilmekten ve kaç sıra yapıyosunuz birde şu 18+14+18 kısmını birdaha anlatrmısınız? rica etsem …
    mesela yukarıdakinden farklı

POST A COMMENT.